שאלות נפוצות

במידה ולא מצאתם תשובה, אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה בתחתית העמוד

איך מתקבלים לחברות באתר?

במידה וההרשמה לא פתוחה כרגע, הירשמו לרשימת ההמתנה. לאחר שתיפתח ההרשמה נשלח אליכם הוראות לתחילת תהליך החברות. האימות מתבצע בשיטת ניקוד. סף מינימלי לחברות באתר הוא 85 נקודות ואישור הצוות של אמינות המידע שנשלח.

למה צריך לעבור את תהליך האימות הארוך?

הדאגה העיקרית שלנו בראש ובראשונה היא למידע אמין באתר. תהליך האימות מבטיח שרק מעצבי פנים ואדריכלים יוכלו ליהנות מהתוכן באתר ולתרום לחברים אחרים.

כמה ספקים יש בכל תחום ובכל איזור?

רשימת הספקים לא תעלה על 5 ספקים בכל תחום ובכל מחוז. לצורך העניין לא יהיו יותר מ-5 ספקים שהם קבלני שיפוצים בתל אביב (השייכת למחוז המרכז).

האם צריך לשלם על חברות במדרגה?

חברות באתר למעצבים ואדריכלים באתר לא עולה כסף. ספקים יכולים רק להופיע באתר מבלי להיות חברים והתשלום יגבה מהם.

לפי מה נקבע סדר הופעת הספקים בכל קטגוריה?

לפי דירוג ממוצע של אותו ספק. למעט התוצאה החמישית השמורה במידה ויש ספקים חדשים שנכנסים לאתר לתקופת מבחן.

איך האתר מקבל את הדירוגים?

כל חבר שנכנס לאתר ממליץ על הספקים הטובים שלו. בנוסף, אנחנו פונים באופן יזום לחברים באתר כדי לקבל את הדירוג שלהם. כל חבר בכל זמן יכול לעדכן או לשלוח לנו דירוג חדש ביוזמתו.

מה המטרה של אתר המדרגה?

לעזור לאדריכלים ומעצבי פנים למצוא את הספקים האמינים והמתגמלים ביותר. התקשרות עם ספק דרך אתר המדרגה תיתן לכם ראש שקט יותר מול הלקוחות וכן תגמול גבוה יותר ובזמן. לספק יש רק מה להרוויח משביעות רצון טובה שלכם מה שמכניס אתכם לסדר עדיפות גבוה אצלו.

איך אתם מבטיחים שלא יכנסו ספקים במסווה?

תהליך האימות מסנן פניות כאלו באופן כמעט ודאי. בנוסף, כל חבר באתר יאשר שבמידה ויתגלה שהוא ספק במסווה יהיה עליו לשלם קנס שינותב כשירות לחברים באתר.

איזה מידע אקבל מהאתר?

דירוג ספקים בתחומים שונים על ידי חברים למקצוע, מרכיבי הדירוג כוללים זמני אספקה, מחיר, ואיכות השירות והמוצר. כל אלו ישוקללו לדירוג כללי. בנוסף, תתווסף עמלה שאותם ספקים מציעים לאדריכלים ולמעצבי פנים.

איך ספקים נכנסים לרשימה?

  1. לספקים יש שתי אפשרויות להיכנס בתור נותני שירות לאתר.
    אפשרות ראשונה – כל חבר מעצב ואדריכל באתר שאושר יתבקש לדרג את הספקים הטובים שאיתם הוא עובד. לאחר שיש לנו יותר מ-3 ביקורות על הספק, אנו פונים אליו ושואלים האם הוא מעוניין להופיע באתר. במידה והתשובה היא כן, נבקש לראות 5 חשבוניות אחרונות שהוצאו למעצבים. ניצור קשר עם אותם מעצבים ונבקש את חוות דעתם על הספק. לאחר מכן נבדוק מצב תביעות העסק בשנה האחרונה ומידע אודות החברה ברשויות. לאחר מכן הספק נכנס לאתר שלנו.
  2. אפשרות שנייה – אנו מאפשרים לספקים שרואים עצמם ראויים לפנות אלינו ולעבור תהליך אימות אחר. נבקש מהספק 10 חשבוניות אחרונות שיצאו למעצבים. לאחר אימות אותנטיות המעצבים ניצור איתם קשר כדי לקבל את חוות דעתם. לאחר שהתקבלה חוות דעת טובה הספק יופיע בתור הספק החמישי ברשימה. תינתן לו הזדמנות להציע הטבה מיוחדת לחברים והוא יופיע בתור ספק בתקופת מבחן.

למה אי אפשר להירשם לאתר כרגע?

כיוון שתהליך קבלת חברים לאתר דורש משאבים רבים ההרשמה נפתחת רק מספר פעמים בשנה. אנחנו מאשרים באופן ידני כל חבר וחבר ומקדישים המון תשומת לב לאיכות החברים באתר. תוכלו להיכנס לרשימת ההמתנה וברגע שהרשמה נוספת תיפתח נשלח לכם הודעה.

מה קורה במידה וספק נוסף רוצה להיכנס לאתר ויש כבר 5 ספקים בקטגוריה?

במקרה כזה הוא יכנס לרשימת המתנה ואם ספק אחר ירד אל מתחת לדירוג המינימלי באתר נפנה לספק הבא על מנת לבחון את כניסתו לאתר.

יצירת קשר

שילחו כאן כל שאלה שאיננה בקשה להצטרפות. במידה ואת.ה מעוניינ.ת להצטרף לאתר אנא עשו זאת דרך העמוד הראשי